Pelisterka – klassikaline maitse loodushoidlikku vett, mis on toodetud naturaalse maagasiga. See on suurepärane vesi tasakaalustatud mineraalide kontekstiga, mis on vajalikud optimaalseks inimorganismi funktisoneerimiseks ja igapäevase vedeliku tarbimiseks.

Pelisterka mineraalse vee päritolu on Makedoonia kagus, Bitola linnas. Allik asub 2106 meetril merepinnast. Makedoonia keeles sõna Pelisterkais tähendab Pelisterka mäe allikat.
Keemiline koostis


Pelisterka on mineraalvesi tasakaalustatud elutähtstate mikroelementide kogusega. Pelisterka sisaldab kõiki vajalikke sooli, kuid see omakorda ei tee vett soolaseks. Pelisterka sisaldab kaltsiumi ja magneesiumi, mis on olulised osad närvirakkude ülekoormuse ja stressi vähendamiseks. Samuti sisaldab see ka süsinikdioksiidi, naatriumi, sulfaati, kaaliumi- ja fluori väikestes kogustes. 

Kõik need omadused tõstavad naturaalse vee väärtust.

 Klaaspudel

0,25ml Klaaspudel

Rohkem Infot

 Plastpudel

1,5l Plastpudel

Rohkem Infot

 Plastpudel

0,5l Plastpudel

Rohkem Infot

Pelisterka Mineraalvee Tehas

«PELISTERKA TEHAS» - on Makedoonia suurim mineraalvee tootja. Mineraalse vee bränd Pelisterka, mis on tunnustatud peaaegu kõikjal, eksisteerib aastast 1953 ja on saanud gaseeritud mineraalse vee sünonüümiks. Tänapäeval on hoidnud firma juhtivaid kohti Makedoonia turul.

Üks peamisi teelise ehaseid on tema asukoht, mis on ehitatud otse allika peal. See võimaldab saada kätte vett ja siis pudeldada seda otse allikast, säästes kõik selle kasulikud omadused.

Pelisterka kaevud on põllumaa avades 100 meetri sügavusel Bitola alal ja need omakorda tähistavad gaseeritud naturaalset mineraalsed vett, mis sisaldab maagaasi.

Pelisterka Allikas

Makedoonia on väga rikas riik mineraalsete allikate ja erinevate puhkekohtade poolest. Selle väikesel territooriumil on sadu soe ja kuuma allikaid mineraalsete vetega. Läbides erinevaid kivide kihti, mineraalne vesi rikastatub raviomadustega ja saab endale erinevaid keemilisi koostisi.

Vastavalt üldisele mineeralide analüüside standardile, kuulub antud vesi väheste mineeralidega karboniseeritud gruppi.

Pelisterka mineeralvee joogiks ja vanniks kasutamine aitab ennetada maksahaigusi, seedetrakti, sapipõie haigust, pankreatiiti ja perifeerse närvisüsteemi ja ainevahetushäireid.

Maaletooja

Lancoster OÜ

Tallinn, Estonia

info@lancoster.ee